kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© kevron2001 - Fotolia.comCiekawskie ciocie i babcie usilnie próbują swatać ukochanego bratanka, czy wnuczkę. Uszczypliwym komentarzom i pozornie nieznaczącym żarcikom nie ma końca – tak zwykle wygląda rzeczywistość singli przy świątecznym stole. Członkowie rodziny naciskają na zmianę stanu cywilnego i wypytują o szczegóły z życia prywatnego osób bez partnera. Jak przetrwać przy rodzinnym stole w święta, będąc singlem, zapytaliśmy użytkowników portalu MyDwoje.pl.
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comPonad 80 procent Polaków, którzy są w stałych związkach jest w nich szczęśliwych – wynika z badań przeprowadzonych przez CBOS. Wiadomo, że nie ma ludzi idealnych, jak i ma też perfekcyjnego związku. Wspólne życie jest jednak łatwiejsze, niż w pojedynkę. Co zatem składa się na szczęście w związku?
 
 
© JackF - Fotolia.comSamotność coraz częściej uznaje się za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Z badań wynika, że ponad 1/4 Polaków decyduje się na samotne życie. Z czego wynikają takie wybory? Możliwe, że to rezultat nastawienia na realizację ambicji zawodowych i pogodni z pieniądzem. W gonitwie za tymi celami gubimy gdzieś siebie i relacje z innymi. Potrzebę stałego związku również odsuwamy z braku czasu, czy innych powodów. Czy jesteśmy skazani na samotność?
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comKażdy z nas musi czasem zmierzyć się z dylematem, jak obdarować kogoś, kto ma już wszystko. Bardzo trudno wybrać wówczas oryginalny i zaskakujący prezent, który pozostanie w pamięci obdarowanego na długo. Dobrym pomysłem na nietypowy podarek jest prezent w formie przeżycia, np. weekend w spa czy skok ze spadochronem.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comCzłowiek od zawsze potrzebuje miłości i akceptacji drugiej osoby. Dla wielu ludzi zbudowanie bliskiej relacji z partnerem to cel życia. W pełni zrozumiałe są zatem dążenia do bycia w związku, co jest bardziej cenione niż życie w pojedynkę. Czym jest związek i jakie korzyści przynosi mężczyźnie i kobiecie? Jak trafnie dobierać się w pary podpowiadają edukatorzy matrymonialni z Czandry.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comDużo się mówi o technikach ulepszania życia płciowego. Każda para z czasem znajduje własną drogę, aby było ono satysfakcjonujące, głównie dzięki umiejętności odgadywania wzajemnych upodobań i potrzeb. Prezentujemy wam 11 rad, które okażą się z pewnością bardzo przydatne.
 
 
© bloomua - Fotolia.comBez wątpienia serwisy społecznościowe stały się ważną częścią codzienności wielu ludzi na całym świecie. Wielu nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez sprawdzenia aktualności np. na Facebooku. Okazuje się, że korzystanie z tego typu serwisów może pogorszyć ludzkie samopoczucie – do takich wniosków doszli badacze z University of Michigan, którzy opublikowali wyniki swoich badań w czasopiśmie „Plos One”.
 
 
© Robert Kneschke - Fotolia.comZarządzanie wspólnymi pieniędzmi w związku może być bardzo trudnym zadaniem. Finanse często prowadzą do niepotrzebnych sporów i nieporozumień pomiędzy partnerami. Czasem nie udaje się dojść do porozumienia w tej kwestii - dochodzi do rozpadu związku. Co zrobić, aby uniknąć kłótni na temat finansów? Wystarczy przestrzegać kilku zasad i szczerze rozmawiać o pieniądzach – przekonują eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego.
 
 
© Kurhan - Fotolia.comJuż nawet dwóch na dziesięciu klientów salonów SPA i gabinetów kosmetycznych stanowią panowie. Okazuje się, że Polacy zaczęli dbać o swoją urodę i docenili zalety płynące z nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych. Coraz częściej dbanie o męską urodę nie ogranicza się jedynie do stosowania trzech kosmetyków: mydła, pianki do golenia i wody kolońskiej.
 
 
© Svetlana Fedoseeva - Fotolia.comWiele młodych matek zastanawia się nad momentem rozpoczęcia współżycia po urodzeniu dziecka, czy nad odpowiednim sposobem antykoncepcji. Wokół zagadnień związanych z seksem i antykoncepcją po porodzie i w okresie karmienia piersią narosło sporo mitów. Obalają je eksperci programu „Zdrowa Ona” – prof. Romuald Dębski, ginekolog i prof. Zbigniew Lew-Starowicz, seksuolog.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] następna »