kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© mast3r - Fotolia.comKażdy chce, aby jego randka była niezapomnianym przeżyciem. Nic dziwnego, że w czasie takich spotkań stosujemy, czasem nawet nieświadomie cały szereg gestów i sztuczek, aby wysłać płci przeciwnej sygnał – jestem gotowy na flirt. Które z tych zabiegów robią na nas większe wrażenie sprawdził portal C-Date.pl.
 
 
© konradbak - Fotolia.comWśród ssaków wiernych jest jedynie 3 procent gatunków. Czy ludzie mieszczą się wśród tego niewielkiego odsetka monogamistów? Spośród 1154 społeczności zbadanych przez antropologów, aż 980 jest poligamicznych. Są przecież pary, które potrafią dochować sobie wierności. Czy można zapewnić sobie monogamiczny związek na całe życie?
 
 
© JackF - Fotolia.comSamotność jest nierozłączną częścią naszej codzienności - odczuwa się ją bez względu na wiek. Jest czymś więcej niż emocjonalny dyskomfort - jak pokazują badania, może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Paniczny lęk przed odrzuceniem i samotnością może przyczynić się do osłabienia układu odpornościowego, chorób układu krążenia, czy poważnych zaburzeń psychicznych. Jakie jest źródło ludzkich lęków przed samotnością i jak sobie z nimi radzić?
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comPodobne temperamenty seksualne są bardzo istotnym elementem udanego życia seksualnego. Z jakiego powodu wyrafinowana kochanka po ślubie zostaje panią domu, która idzie spać z bólem głowy? Dlaczego gorący kochanek nagle zmienia się w domatora, który nie rozstaje się ze swoim komputerem? O tym, czy można rozszyfrować temperament seksualny partnera i co to oznacza dla wzajemnych intymnych relacji kobiety i mężczyzny opowiada coach Małgorzata Krawczak, ekspertka akcji „Bliskość”, którą organizuje Lady-Comp.
 
 
© Artem Furman - Fotolia.comNiezobowiązujące spotkanie – dobra kolacja i wylądowaliście w sypialni. Takie randkowanie niekoniecznie musi być przygodą tylko na jeden wieczór. Może przerodzić się w wielkie uczucie na wiele lat, a może i na całe życie. Rozpoczęcie dłuższego związku od seksu jest możliwe – według badania portalu C-Date.pl, 27% jego użytkowników „jednonocną przygodę” zamieniło w stały związek.
 
 
© berc - Fotolia.comZwyczaje odnośnie randkowania w każdym kraju są nieco inne - Australijczycy szykują się krótko, Francuzi lubią spotkania w hotelu, a Holendrzy– na trzeźwo. Jak przebiegają przygotowania Polaków do randki: gdzie, za ile i z kim chcą na nią pójść - czyli jak wygląda randka po polsku sprawdził Portal C-Date.pl.
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comTrzydzieste urodziny są przez wielu traktowane jako symboliczna granica rozpoczęcia prawdziwego życia. Przekroczenie magicznej bariery wiekowej jest przejściem z młodości w dorosłość. Na te wyjątkowe urodziny należałoby wybrać odpowiedni prezent. Niezależnie od płci obdarowanego istotne jest to, aby był on nieszablonowy i nie przypominał o upływie czasu.
 
 
© Alliance - Fotolia.comO kondycji związku myślimy zwykle, kiedy dopada nas kryzys. Kiedy wiążemy się z drugą osobą, do związku wnosimy uprzednie doświadczenia, nawyki i przyzwyczajenia, ale też normy, zasady panujące we własnym domu. Te zderzają się ze światem wartości partnera. Euforia towarzysząca zakochaniu opada, a my wypracowujemy swoisty „układ”, który ma wpływ na kondycję związku. Co robić, aby wystawić związkowi pozytywną ocenę?
 
 
©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comWzrosła liczba kobiet korzystających ze stron erotycznych w sieci. Dwukrotnie wydłużył się również czas, jaki panie poświęcają na przeglądanie stron o tematyce erotycznej – wynika z badania Gemiusa przeprowadzonego dla Pink Poland.
 
 
© gilles lougassi - Fotolia.comPrawie połowa Polek – użytkowniczek portali randkowych - jest samotnych przynajmniej od kilku lat. Kobiety – internautki stawiają na pierwszym planie rodzinę i w większości opowiadają się za równym podziałem obowiązków domowych – wynika z badań przeprowadzonych na serwisach Przeznaczeni.pl, MlodeSerca.pl i ZakochanyRodzic.pl przez firmę World Dating Company.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »