kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Kreatywne prezenty na trzydziestkę
2013/4/17 22:50:00

Trzydzieste urodziny są przez wielu traktowane jako symboliczna granica rozpoczęcia prawdziwego życia. Przekroczenie magicznej bariery wiekowej jest przejściem z młodości w dorosłość. Na te wyjątkowe urodziny należałoby wybrać odpowiedni prezent. Niezależnie od płci obdarowanego istotne jest to, aby był on nieszablonowy i nie przypominał o upływie czasu.

Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć różnych aspektów. Trzydzieste urodziny to często motywacja do postanowień: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniędzy, założyć rodzinę, stać się bardziej odpowiedzialni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości.

Celebrowanie okrągłych rocznic to już tradycja. A trzydziestka to okazja szczególnie wyjątkowa. Huczna impreza, mnóstwo znajomych i prezenty, które bywają złośliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmani najpewniej dostaną poradnik motywacyjny lub skórzaną aktówkę.

A przecież można ciekawiej. Podpowiadamy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom frajdę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

Ścigaj się i lataj – prezent na 30. urodziny dla Niego

Szybkie samochody to obiekt westchnień mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek zapewne ucieszyłby się ze sportowego wozu, ale taki prezent przekracza możliwości finansowe większości z nas. Równie wielką radość sprawi przejażdżka samochodem rajdowym. Szczególnie godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru lub Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza ekstremalnych emocji i wrażeń. Równie mocne doznania zapewni jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych amatorów prędkości. A jeśli jazda autem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

Jedz i relaksuj się – prezent na 30. urodziny dla Niej

Co w takim razie zachwyci trzydziestolatki? Doskonałym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja dla dwojga, ponieważ kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i pyszne potrawy podkreślą uroczysty charakter urodzin, ale także sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowa i warta miliona dolarów. Równie niezwykłym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który zrelaksuje, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach każda kobieta czuje się młodo a 30 lat może być tylko powodem do dumy.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: prezent, prezenty, urodziny


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »