kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Tchnij nowe życie w swój związek
2007/5/12 0:10:00

Wiosna to czas kojarzony z odnową, ze zmianami, jeśli czujesz, że w Twój związek wkradła się nuda i rutyna masz okazję, aby to zmienić.

Początkiem wszelkich zmian w relacjach międzyludzkich jest rozmowa, spędzając czas wspólnie z parterem przypomnijcie sobie początki Waszego związku, cofnijcie się do czasu pierwszej randki, pierwszego wyznania, spróbujecie przywołać tamte uczucia.

Penelope Frohart, w książce dotyczącej relacji między partnerami proponuje grę, która pozwoli na rozładownie napięcia, rozluźnienie atmosfery oraz da szansę, aby dowiedzieć się czegoś nowego o partnerze. Gra polega na napisaniu na kartce rzeczy, której nikomu się do tej pory nie mówiło oraz rzeczy, zachowania, za które mogliście trafić do więzienia, zabawa przyniesie najlepszy efekt, jeśli uczestniczyć w niej będzie więcej osób. Pytania, na które udziela się odpowiedzi mogą być dowolne, po zapisaniu ich, każdy czyta swoje odpowiedzi.

Jeśli macie długi "staż". Będąc ze sobą przez wiele lat macie z pewnością ulubione sposoby spędzania wolnego czasu, czasem warto jednak zmienić te przyzwyczajenia. Zastanówcie się nad tym, co możecie robić razem i czerpać z tego przyjemność. Jeśli przez wiele lat Waszym głównym celem było wychowanie dzieci zróbcie coś tylko dla siebie, powrócicie do zajęć, które kiedyś dawały Wam satysfakcję, lub odkryjcie nowe zainteresowanie.

Pamiętajcie, że na naukę nigdy nie jest za późno, nauka obcego języka, uprawianie sportu, rozwijanie talentów artystycznych może Was ponownie zbliżyć do siebie. Najważniejsze jest jednak to, aby w każdej dziedzinie życia odnajdować radość i dzielić się nią z najbliższymi.


()
Oprac: Marta Wasiak

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: odświeżenie, wiosna, związek


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»