kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Trinny i Susannah rozbierają
2007/4/14 11:20:00

Znane widzom TVN Style z niezwykle popularnego programu „Jak się nie ubierać” dziennikarki - Trinny Woodall i Susannah Constantine omawiają i poprawiają styl ubierania się małżeństw przeżywających kryzys w nowym programie – „Trinny i Susannah rozbierają”.

Na ogół wszystko zaczyna się jak w bajce. Ona jest piękna, on atrakcyjny. Potem jest ślub i zdjęcie, na którym ona jest śliczna jak to na obrazku, a on w nią czule wpatrzony. Mijają lata, czar pryska. Pojawiają się dzieci, zmęczenie, znudzenie. Brakuje czasu na dbanie o siebie i myślenie, czy wciąż jest się atrakcyjnym dla partnera. Ona chodzi po domu w rozciągniętym t-shircie, on w poplamionych szortach. Pojawia się żal, że coś się skończyło.

Czy taki stan można naprawić? Trinny & Susannah pomogą. Najpierw wysyłają małżonków na zakupy po „wymarzony” strój dla swojego partnera. Efekty konfrontacji bywają zaskakujące. Potem zabierają się do dzieła i przeprowadzają metamorfozę każdego z małżonków.

Trinny Woodall i Susannah Constantine spotkały się w 1994 roku. Wspólnie redagowały cotygodniowy felieton dotyczący mody i stylu w jednym z największych brytyjskich dzienników - „The Daily Telegraph”. W ciągu siedmiu lat ich ostre i dowcipne artykuły zdobyły ogromną popularność.

W 2001 roku Trinny i Susannah rozpoczęły współpracę z BBC. Stworzyły kultowy już dziś program pt. „Jak się nie ubierać”, w którym uczyły Brytyjki, jak dobierać ubrania do figury, urody i wieku. Z bolesną szczerością wytykały bohaterkom podstawowe błędy, jakie popełniają w dobieraniu garderoby. Sobie również nie szczędziły krytyki, co szybko zjednało im sympatię i uznanie widzów.

W sumie „Jak się nie ubierać” było emitowane przez pięć sezonów. Program pokazywały stacje na całym świecie, co przyniosło Trinny i Susannah międzynarodową popularność.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Susannah Constantine, Trinny Woodall, kryzys, ubranie, związek


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»