kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Trinny i Susannah rozbierają
2007/4/14 11:20:00

Znane widzom TVN Style z niezwykle popularnego programu „Jak się nie ubierać” dziennikarki - Trinny Woodall i Susannah Constantine omawiają i poprawiają styl ubierania się małżeństw przeżywających kryzys w nowym programie – „Trinny i Susannah rozbierają”.

Na ogół wszystko zaczyna się jak w bajce. Ona jest piękna, on atrakcyjny. Potem jest ślub i zdjęcie, na którym ona jest śliczna jak to na obrazku, a on w nią czule wpatrzony. Mijają lata, czar pryska. Pojawiają się dzieci, zmęczenie, znudzenie. Brakuje czasu na dbanie o siebie i myślenie, czy wciąż jest się atrakcyjnym dla partnera. Ona chodzi po domu w rozciągniętym t-shircie, on w poplamionych szortach. Pojawia się żal, że coś się skończyło.

Czy taki stan można naprawić? Trinny & Susannah pomogą. Najpierw wysyłają małżonków na zakupy po „wymarzony” strój dla swojego partnera. Efekty konfrontacji bywają zaskakujące. Potem zabierają się do dzieła i przeprowadzają metamorfozę każdego z małżonków.

Trinny Woodall i Susannah Constantine spotkały się w 1994 roku. Wspólnie redagowały cotygodniowy felieton dotyczący mody i stylu w jednym z największych brytyjskich dzienników - „The Daily Telegraph”. W ciągu siedmiu lat ich ostre i dowcipne artykuły zdobyły ogromną popularność.

W 2001 roku Trinny i Susannah rozpoczęły współpracę z BBC. Stworzyły kultowy już dziś program pt. „Jak się nie ubierać”, w którym uczyły Brytyjki, jak dobierać ubrania do figury, urody i wieku. Z bolesną szczerością wytykały bohaterkom podstawowe błędy, jakie popełniają w dobieraniu garderoby. Sobie również nie szczędziły krytyki, co szybko zjednało im sympatię i uznanie widzów.

W sumie „Jak się nie ubierać” było emitowane przez pięć sezonów. Program pokazywały stacje na całym świecie, co przyniosło Trinny i Susannah międzynarodową popularność.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Susannah Constantine, Trinny Woodall, kryzys, ubranie, związek


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »