kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Szkoła randkowania w TVN Style
2007/3/22 3:04:17

„Manhattan matchmaker - Szkoła randkowania” to podobno program, który pomaga znaleźć prawdziwą miłość.

W każdym odcinku Lisa Ronis analizuje nagrane na taśmę randki swoich klientów i przeprowadza rozmowy z ich przyjaciółmi. Następnie fachowym okiem ocenia ich wygląd, zachowanie oraz stosunek do płci przeciwnej.

Często nie szczędzi ostrej, ale konstruktywnej krytyki. Pomaga w ten sposób załamanym singlom odnaleźć przyczynę ich miłosnych porażek.

Uczy ich pewności siebie, optymizmu i umiejętności przydatnych w stałym związku. Na koniec każdego odcinka, Lisa Ronis aranżuje trzy randki ze specjalnie przez nią wybranymi partnerami.

W pierwszym odcinku programu poznamy historię 32 letniej Emilii, która jeszcze nigdy nie była w stałym związku. Singielka obawia się, że jeżeli swatka jej nie pomoże, to nikt inny też nie będzie już potrafił. Ale rady Lisy nie zawsze są łatwe do przyjęcia. Premiera programu w piątek, 23 marca.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN Style, randka, szkoła randkowania, uwodzenie


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»