kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Szkoła randkowania w TVN Style
2007/3/22 3:04:17

„Manhattan matchmaker - Szkoła randkowania” to podobno program, który pomaga znaleźć prawdziwą miłość.


W każdym odcinku Lisa Ronis analizuje nagrane na taśmę randki swoich klientów i przeprowadza rozmowy z ich przyjaciółmi. Następnie fachowym okiem ocenia ich wygląd, zachowanie oraz stosunek do płci przeciwnej.

Często nie szczędzi ostrej, ale konstruktywnej krytyki. Pomaga w ten sposób załamanym singlom odnaleźć przyczynę ich miłosnych porażek.

Uczy ich pewności siebie, optymizmu i umiejętności przydatnych w stałym związku. Na koniec każdego odcinka, Lisa Ronis aranżuje trzy randki ze specjalnie przez nią wybranymi partnerami.

W pierwszym odcinku programu poznamy historię 32 letniej Emilii, która jeszcze nigdy nie była w stałym związku. Singielka obawia się, że jeżeli swatka jej nie pomoże, to nikt inny też nie będzie już potrafił. Ale rady Lisy nie zawsze są łatwe do przyjęcia. Premiera programu w piątek, 23 marca.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN Style, randka, szkoła randkowania, uwodzenie


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »